چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، ۲۰ تا ۲۲ دی‌ماه سال جاری به میزبانی انجمن تولیدکنندگان فولاد در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود. تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان داخلی زنجیره آهن و فولاد کشور در این رویداد ملی، علاوه بر ارائه فرصت‌های ساخت داخل برای شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان داخلی، از دستاوردهای خود در حوزه بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و ساخت داخل رونمایی می‌کنند. 

وجه تمایز این رویداد با سایر نمایشگاه‌ها و همایش‌هایی که در صنعت فولاد برگزار می‌شود، در ارائه فرصت‌های ساخت داخل توسط شرکت‌های معدنی و فولادی و به‌هم‌رسانی این فرصت‌ها با توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان داخلی است. تمامی شرکت‌های بزرگ معدنی و فولاد کشور در این رویداد ملی حضور فعالی دارند و به ارائه نیازها و فرصت‌های بومی‌سازی و ساخت داخل در زنجیره آهن و فولاد می‌پردازند.

شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی کشور همانند: فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، ذوب‌آهن اصفهان، فولاد خراسان، معدنی و صنعتی گل‌گهر، سنگ آهن گهر زمین، هلدینگ میدکو، فولاد هرمزگان، فولاد کاوه جنوب، آهن و فولاد ارفع، فولاد آلیاژی ایران و … در این جشنواره حضور دارند. همچنین میز تعمیق ساخت داخل در چهارمین دوره این رویداد شامل تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای داخلی‌سازی قطعات، تجهیزات و فرایندهای استراتژیک در فولاد و صنایع معدنی کشور می‌باشد.

شرکت ترانسفورماتور کوره آریا نیز به عنوان یکی از تولید‌کنندگان اصلی تجهیزات صنعت فولاد کشور و حامی این جشنواره با معرفی محصولات ویژه زنجیره فولاد خود از قبیل ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی و پاتیلی، رکتیفایر، ترانسفورماتورهای شیفت فاز و راکتورهای سری تا توان 360MVAو تا جریان 150kA، در سالن B به استقبال بازدید‌کنندگان خود می‌رود.