سیم تخت ایزوله کاغذی

یکی از انواع سیم‌های پرکاربرد در طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای توزیع، قدرت و صنعتی سیم‌های تخت می‌باشد که به‌صورت تک رشته، دوقلو، سه قلو و یا چهارقلو امکان تولید در مجموعه آریا ترانسفو را دارند. بسته به مجموع ضخامت کاغذ ایزوله مورد نظر، ضخامت، تعداد لایه و نحوه هم‌پوشانی لایه‌های کاغذ قابل تعریف بوده با کمک ماشین‌های ایزوله‌پیچی موجود عملیات تولید سیم صورت می‌گیرد. کنترل‌های کیفی در حین فرآیند تولید و روی محصول نهایی با رعایت الزامات فنی و کیفی استاندارد IEC 60317  نیز مکمل ارایه یک محصول مناسب برای تولید سیم پیچ‌های تا سطح ولتاژ 420kV خواهد بود. این مجموعه آمادگی دارد سیم‌های تخت با ایزوله کاغذی مورد نیاز مشتریان را در کنار رفع نیاز داخل مجموعه عرضه نماید.

 

یکی از انواع سیم‌های پرکاربرد در طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای قدرت، سیم‌های تخت می‌باشند این سیم ها معمولا با عایق کاغذی و برای جریان های پایین کاربرد دارند. از آنجایی که استفاده از سیم‌های با کیفیت نقش مهمی در تولید سیم‌پیچ‌های فشار قوی دارند، از همین رو،  همواره آزمایشات لازم برای اطمینان از کیفیت سیم‌های تخت پیش از تولید سیم‌پیچ ترانسفورماتور انجام می‌گیرد. علاوه بر این، استفاده از کاغذ عایقی با تحمل حرارتی و مکانیکی بالا تضمینی برای استقامت نهایی سیم‌پیچ ساخته شده در برابر تنش‌های مکانیکی و حرارتی موجود در ترانس می باشد.

شرکت آریا ترانسفو توانایی ایزوله پیچی سیم‌های تخت را دارا می باشد و با استفاده از دستگاه‌های پیشرقته و بهترین کاغذهای عایقی و همچنین نظارت مستمر بر فرآیند عایق پیچی سیم تخت از کیفیت نهایی محصول اطمینان حاصل می شود.

تصاویر سیم تخت ایزوله کاغذی