حضور گروه صنعتی آریا ترانسفو در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که هر ساله با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و آخرین محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و در سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند. بیست و هشتمین دوره این نمایشگاه با رویکرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

 گروه صنعتی آریا ترانسفو به عنوان مدرن ترین تولیدکننده ترانسفورماتور در خاورمیانه همچون همیشه به عنوان حامی برگزاری بیست و هشتمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران بود و در سالن خلیج فارس (44A) غرفه 44A18.1 با نمایش جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود به استقبال بازدید کنندگان خود رفته بود. 

شایان ذکر است آریا ترانسفو از ابتدای بهره برداری به عنوان شرکتی خوشنام در فهرست تامین کنندگان داخلی سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت قرار گرفت و تا کنون محصولات متعددی از این گروه صنعتی در گستره شرکت نفت و شرکت های زیر مجموعه نصب شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است. از پروژه های اتمام شده این حوزه می توان به پروژه NGL3100 گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC)، پروژه NGL3200 مجموعه هلدینگ خلیج فارس، ترانسفورماتورهای مصرفی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خانگیران، پالایشگاه شازند، پالایشگاه گاز بید بلند خلیج فارس، پتروشیمی لرستان، افزایش ظرفیت نیروگاه الفین، توسعه میدان گازی پارس جنوبی و ... اشاره نمود. 

ترانسفورماتورهای توزیع روغنی و خشک رزینی تا توان 4MVA و تا ولتاژ 36kV، ترانسفورماتورهای قدرت، ضد حریق، راکتورهای موازی و ترانسفورماتورهای شیفت فاز تا توان 550MVA و تا ولتاژ 420KV تولید آریا ترانسفو از عمده محصولات پر کاربرد در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می باشد که به واسطه تولید با جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات و بهره بردن از تکنولوژی روز دنیا با قیمت پائینتر از محصولات مشابه خارجی توان رقابتی بسیار مطلوبی در بازار داخلی و بازارهای بین المللی دارد.