31 اردیبهشت 1402

حضور گروه صنعتی آریا ترانسفو در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که هر ساله با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می‌گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و آخرین محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و در سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند. بیست و هفتمین دوره این نمایشگاه با رویکرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی از تاریخ 27 الی 30 اردیبهشت ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

گروه صنعتی آریا ترانسفو به عنوان مدرن‌ترین تولیدکننده ترانسفورماتور در خاورمیانه همچون همیشه به عنوان حامی سطح یک برگزاری بیست و هفتمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران بود و در سالن خلیج فارس (44A) غرفه 7044 با نمایش جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود به استقبال بازدید کنندگان خود رفته بود. 

شایان ذکر است آریا ترانسفو از ابتدای بهره‌برداری به عنوان شرکتی خوشنام در فهرست تامین‌کنندگان داخلی سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت قرار گرفت و تا کنون محصولات متعددی از این گروه صنعتی در گستره شرکت نفت و شرکت‌های زیر مجموعه نصب شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. از پروژه‌های اتمام شده و در دست اقدام این حوزه می‌توان به پروژه NGL 3100 گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC)، پروژه NGL 3200  مجموعه هلدینگ خلیج فارس، ترانسفورماتورهای مصرفی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد خانگیران، پالایشگاه شازند، پالایشگاه گاز بید بلند خلیج فارس، پتروشیمی لرستان، افزایش ظرفیت نیروگاه الفین، توسعه میدان گازی پارس جنوبی و ... اشاره نمود. 

ترانسفورماتورهای توزیع روغنی و خشک رزینی تا توان 4MVA و تا ولتاژ 36kV، ترانسفورماتورهای قدرت، ضدحریق، راکتورهای موازی و ترانسفورماتورهای شیفت فاز تا توان 550MVA و تا ولتاژ 420KV تولید آریا ترانسفو از عمده محصولات پر کاربرد در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد که به واسطه تولید با جدیدترین ماشین‌آلات و تجهیزات و بهره بردن از تکنولوژی روز دنیا با قیمت پائین‌تر از محصولات مشابه خارجی توان رقابتی بسیار مطلوبی در بازار داخلی و بازارهای بین‌المللی دارد. در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را از نظر خواهیم گذراند.