دربـاره‌ی مـا

گروه صنعتی آریا ترانسفو با 8 شرکت زیر مجموعه خود در حوزه صنعت ترانسفورماتور با ارائه انواع ترانسفورماتورهای مورد نیاز شبکه از محل تولید انرژی تا مصرف‌کننده نهائی، ترانسفورماتورهای خاص مورد نیاز صنایع مختلف و همچنین تجهیزات مورد مصرف در ترانسفورماتور فعال می‌باشد. به منظور ارائه محصولاتی با راندمان و کیفیت بالا، منطبق با دانش فنی روز و هم‌ تراز با شرکت‌های پیشرو در سطح جهانی، نسبت به سرمایه‌گذاری اساسی در حوزه زیر‌ ساخت اعم از تاسیسات و ماشین‌آلات و تجهیزات خطوط تولید و آزمایشگاه‌ها و همچنین دانش فنی از شرکت‌های معتبر و معروف اروپای غربی اقدام نموده است، بطوریکه امروزه انواع ترانسفورماتورهای توزیع روغنی و خشک رزینی، ترانسفورماتورهای شبکه انتقال و نیروگاهی، ترانسفورماتورهای خطوط ذوب صنایع فولاد و فروآلیاژ، ترانسفورماتورهای خاص مورد نیاز صنایع و همچنین سیم و تجهیزات مورد مصرف در ترانسفورماتور با کیفیت و ویژگی‌های فنی بالا از جمله تولیدات شرکت‌های این گروه می‌باشد. شرکت‌های این گروه و نوع تولیدات و یا خدمات آن‌ها به شرح زیر می‌باشند.

شرکت آریا ترانسفو شرق

شرکت آریا ترانسفو شرق، در سال 1385 تاسیس و از سال 1392 با همکاری یک شرکت مهندسی معتبر اروپای غربی نسبت به انتقال تکنولوژی و همچنین بهینه سازی و به روز رسانی دانش فنی خود در زمینه طراحی و تولید ترانسفورماتورهای توزیع روغنی و خشک اقدام نمود. تولیدات این شرکت شامل انواع ترانسفورماتورهای توزیع روغنی با منبع انبساط و یا هرمتیک تا توان 4،000 کیلو ولت آمپر و ترانسفورماتورهای توزیع خشک رزینی تا توان 10،000 کیلو ولت آمپر و تا ولتاژ 36 کیلو ولت می‌باشد.

شرکت آریا ترانسفو قدرت​

شرکت آریا ترانسفو قدرت، در سال 1385 تاسیس و در سال 1388 با همکاری شرکت SMIT هلند و در قالب یک قرارداد بلند مدت، موفق به انتقال دانش فنی و تکنولوژی طراح و ساخت ترانسفورماتورهای قدرت گردید. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل انواع ترانسفورماتورهای فوق توزیع و قدرت از جمله ترانسفورماتورهای نیروگاهی، پست های فوق توزیع و انتقال، شیفت فاز، انواع رآکتورها و همچنین ترانسفورماتورهای مورد مصرف در صنایع مختلف تا توان 550 مگا ولت آمپر سه فاز و 300 مگا ولت آمپر تک فاز و تا ولتاژ 420 کیلو ولت می‌باشد.

شرکت ترانسفورماتور کوره آریا

شرکت ترانسفورماتور کوره آریا، در سال 1400 با همکاری و انعقاد قرارداد بلند مدت انتقال دانش فنی و تکنولوژی ساخت با یک شرکت معتبر اروپای غربی تاسیس، بطوریکه در حال حاضر با همکاری و نظارت آن شرکت، قادر به طراحی و تولید انواع ترانسفورماتورهای کوره‌های قوس الکتریکی و یکسو ساز صنایع فولاد، فرو آلیاژ و الکترولیز تا توان 360 مگا ولت آمپر می‌باشد.

شرکت قطعات و تجهیزات آریا ترانسفو

شرکت ساخت قطعات و تجهیزات آریا ترانسفو

شرکت ساخت قطعات و تجهیزات آریا ترانسفو در سال 1400 با هدف ساخت و تامین تجهیزات مورد مصرف در ترانسفورماتور و مورد نیاز شرکت‌های گروه آریا ترانسفو و همچنین سایر شرکت‌های ترانسفورماتورسازی، بهره برداران، پیمانکاران و تعمیرکاران ترانسفورماتور تاسیس گردید. از جمله کالاهای این شرکت انواع رادیاتور، کلید تنظیم ولتاژ ترانسفورماتورهای توزیع و تجهیزات حفاظتی و اندازه گیری مورد مصرف در ترانسفورماتور می‌باشد.

شرکت تولید سیم آریا

شرکت تولید سیم آریا در سال 1402 به منظور تولید سیم‌های مورد مصرف در ترانسفورماتور تاسیس گردید. تولیدات این شرکت در حال حاضر محدود به سیم‌های مسی و یا آلومینیمی تخت و بافته شده با پوشش عایق کاغذ و یا سایر پوشش‌های عایقی دیگر می‌باشد. این شرکت علاوه بر تامین نیاز شرکت‌های گروه صنعتی آریا ترانسفو، امکان تامین سیم مورد نیاز سایر تولید کنندگان و تعمیر کاران ترانسفورماتور را دارد.

شرکت خدمات پس از فروش آریا ترانسفو

شرکت خدمات پس از فروش آریا ترانسفو در سال 1399 به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی سریع، مستمر و با کیفیت به مشتریان گروه صنعتی آریا ترانسفو و نیز ارائه خدمات مذکور به بهره برداران از ترانسفورماتورهای سایر سازندگان و همچنین تامین و توزیع قطعات یدکی با کیفیت و استاندارد، تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با شبکه نمایندگی‌های خود انواع خدمات نصب و راه اندازی، تست و عیب یابی، تعمیرات و باز سازی، سرویس‌های دوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، پایش سلامت ترانسفورماتور و فروش قطعات یدکی پر مصرف ترانسفورماتور را ارائه می‌نماید.

شرکت فناوری اطلاعات آریا ترانسفو

شرکت فنآوری اطلاعات آریا ترانسفو در سال 1400 به منظور ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به شرکت‌های گروه صنعتی آریا ترانسفو از جمله طراحی و استقرار سیستم جامع برنامه ریزی منابع سازمان(ERP)، هوشمند‌سازی فرآیندها و بهره گیری از هوش مصنوعی در انجام برخی از فعالیت‌های برنامه ریزی، نرم‌افزاری و مهندسی، تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت نسبت به استقرار ERP و هوشمند‌سازی در سطح شرکت‌های گروه با موفقیت اقدام نموده و با همکاری مشاوران داخلی و خارجی در حال توسعه سیستم‌های موجود نیز می‌باشد. این شرکت با توجه به تجربیات ارزشمندی که در حوزه طراحی و استقرار سیستم جامع برنامه ریزی منابع سازمان و نیز هوشمند‌سازی در صنعت کسب نموده، آماده ارائه خدماتی مشابه به سایر شرکت‌های تولیدی و صنایع می‌باشد.

شرکت بازرگانی آریا ترانسفو

شرکت بازرگانی آریا ترانسفو در سال 1400 به منظور ارائه خدمات در دو حوزه تامین و بازاریابی و فروش شرکت‌های گروه صنعتی آریا ترانسفو، تاسیس گردید. در حال حاضر تامین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز کلیه شرکت‌های گروه و همچنین بازاریابی و فروش ترانسفورماتورهای توزیع، فوق توزیع و قدرت توسط شرکت بازرگانی آریا ترانسفو انجام می‌شود. این شرکت با در اختیار داشتن چندین شرکت همکار و وابسته در کشورهای اروپائی، آمادگی تامین کلیه مواد اولیه و تجهیزات مورد مصرف در ترانسفورماتور از برندهای معروف اروپائی و جهانی در زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب برای سایر شرکت‌ها را نیز دارد.